kinkekaart - HÄPSTER
27636
product-template-default,single,single-product,postid-27636,theme-bridge,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

kinkekaart

20.00100.00

Häpsteri e-poe kinkekaart on suurepärane ja praktiline kingitus, mis sobib kinkimiseks koeraomanikust sõbrale, pereliikmele, kallimale või kolleegile. Kinkekaardi omanik saab ise otsustada, millist toodet soovib Häpster tootevalikust soetada. Meie tootevalik on väga mitmekülgne, pakkudes midagi igale maitsele, stiilile ning iseloomule.

Kinkekaart kehtib Häpsteri e-poes (www.hapster.ee). Kui ostu maksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis jääk tagastamisele ei kuulu. Kinkekaardi väärtuse ületamisel saab ületatud summa tasuda juurde. Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks.

 

Valikus on kinkekaardid väärtuses 20 €, 30 €, 50 €, 75 € ja 100 €.

Soetatud kinkekaart saadetakse Sinu e-posti aadressile (ostu sooritamisel Makeskeskuse lehel vali palun “tulen ise järgi”). Kinkekaardi kasutamiseks e-poes, tuleb sisestada ostukorvis kinkekaardi number, mille järel arvutatakse kinkekaardi väärtus ostukorvi summast maha. 

Kinkekaart kehtib üks aasta alates kinkekaardi väljastamise päevast.
Lisaküsimuste korral palun võta ühendust info@hapster.ee.

Puhasta