Nime lisamine "Bahamas" mänguasjale - HÄPSTER
22979
product-template-default,single,single-product,postid-22979,theme-bridge,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Nime lisamine “Bahamas” mänguasjale

5.00

Korralik ning kvaliteetne mänguasi valmistab sinu koerale suurt rõõmu ning sa ei pea piinlikust tundma, kui külalised seda kuskil vedelemas näevad. Mänguasi on valmistatud väga kvaliteetsest materjalist ning puuduvad plastikelemendid, mis võivad koerale ohtlikud olla. “Bahamas” mänguasi on valmistatud velvetist nagu ülejäänudki kollektsioon.

 

Võimalik tellida ka personaalseid nimelisi mänguasju (kuni 9 tähemärki). Selleks vali sobiv mänguasi kollektsioonist “Bahamas” (sinine, hall või roosa kont) ning lisa ka antud toode ostukorvi. Ostu sooritamisel kirjuta meile meilile või Facebooki millist nime mänguasjale lisada soovid.

 

Nimeliste mänguasajde tarneag on umbes kaks nädalat.

Toode on hetkel laost otsas ning järeltellimuses. Järeltellimuste tarneaeg on 1-3 nädalat. Kirjuta meile info@hapster.ee, kui soovid rohkem informatsiooni kauba tarneaja kohta (võimalusel teostame ka kiirtellimusi)

Tootekood: 22979 Kategooriad: ,