Trepp must "Cozy" (kõrge) - HÄPSTER
30462
product-template-default,single,single-product,postid-30462,theme-bridge,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Trepp must “Cozy” (kõrge)

90.99

või 3 makset 30.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Tihtipeale kipuvad koeraomanikud alahindama, milline on lemmiku jaoks ohutu kõrgus. Mõnel õnnelikul koeral on lubatud aega veeta diivanil, toolil või voodis, kust igapäevane allahüppamine võib pikema perioodi jooksul põhjustada liigesehaiguseid. Kõrgushüpped on eriti ohtlikud just kutsikaeas, mil koera liigesed ei ole veel lõplikult välja arenenud või soliidses eas neljakäpalistel, kellel juba liigesed vanusega nõrgemad on. Erinevad uuringud näitavad, et koguni 65% koertest põeb elu jooksul artriiti ning seetõttu ei ole ettevaatlikkus liiast. Praktiline ning stiilne spetsiaalselt koertele disainitud trepp hoiab sinu koera liigeseid. Trepp on valmistatud väga kvaliteetsetest materjalidest, mis ei määrdu kergesti ning mida on lihtne puhastada (kate on eemaldatav). Samuti ei kaota trepiastmed enda kuju.

 

Suurus:  48 cm (kõrgus) x 60 cm (pikkus) x 36 cm (laius). Trepiastme kõrgus 12 cm.

Toode on hetkel laost otsas ning järeltellimuses. Järeltellimused teostatakse iga kuu 1.kuupäeval ning kauba tarneaeg on alates sellest ca 2 nädalat. Kirjuta meile info@hapster.ee, kui soovid rohkem informatsiooni kauba tarneaja kohta (võimalusel teostame ka kiirtellimusi). Kui soovid toodet kohe kätte saada, siis vaata meie laos olevate toodete valikut või võta meiega ühendust!

Tootekood: 30462 Kategooriad: ,