Turvavöö "Pariis" (punane) - HÄPSTER
19901
product-template-default,single,single-product,postid-19901,theme-bridge,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Turvavöö “Pariis” (punane)

20.99

või 3 makset 7.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Koera turvavöö on must-have lisavarustus iga koeraomaniku jaoks, kes armastab enda koera ning neljarattalisega ringi reisida. Turvaliselt autosse kinnitatud koer ei kaitse mitte ainult looma, vaid tagab eelkõige meie enda ohutuse. Chloe’s Home’i turvavöö on reguleeritava pikkusega 40 cm kuni 60 cm, kuigi koera turvalisuse huvides soovitame pigem hoida vööd lühemana. Turvavöö on valmistatud stiilsetest ja praktilistest materjalidest ning varustatud universaalse kinnitusega, mis sobib kõikidesse autodesse.

Toode on masinpestav 40 kraadi juures.

Toode on hetkel laost otsas ning järeltellimuses. Järeltellimused teostatakse iga kuu 1.kuupäeval ning kauba tarneaeg on alates sellest ca 2 nädalat. Kirjuta meile info@hapster.ee, kui soovid rohkem informatsiooni kauba tarneaja kohta (võimalusel teostame ka kiirtellimusi). Kui soovid toodet kohe kätte saada, siis vaata meie laos olevate toodete valikut või võta meiega ühendust!

Tootekood: 19901 Kategooriad: ,