Turvavöö "Pariis" (punane) - HÄPSTER
19901
product-template-default,single,single-product,postid-19901,theme-bridge,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Turvavöö “Pariis” (punane)

15.99

või 3 makset 5.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Koera turvavöö on must-have lisavarustus iga koeraomaniku jaoks, kes armastab enda koera ning neljarattalisega ringi reisida. Turvaliselt autosse kinnitatud koer ei kaitse mitte ainult looma, vaid tagab eelkõige meie enda ohutuse. Chloe’s Home’i turvavöö on reguleeritava pikkusega 40 cm kuni 60 cm, kuigi koera turvalisuse huvides soovitame pigem hoida vööd lühemana. Turvavöö on valmistatud stiilsetest ja praktilistest materjalidest ning varustatud universaalse kinnitusega, mis sobib kõikidesse autodesse.

Toode on masinpestav 40 kraadi juures.

Toode on hetkel laost otsas ning järeltellimuses. Järeltellimuste tarneaeg on 1-3 nädalat. Kirjuta meile info@hapster.ee, kui soovid rohkem informatsiooni kauba tarneaja kohta (võimalusel teostame ka kiirtellimusi)

Tootekood: 19901 Kategooriad: , , ,