Veekindlad traksid (erinevad värvid) - HÄPSTER
31056
product-template-default,single,single-product,postid-31056,theme-bridge,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Veekindlad traksid (erinevad värvid)

33.9946.99

Häpsteri unikaalsest materjalist traksid on vastupidavad ning silmapaistvad! Trakside konstruktsioon jaotab pingeid, et mitte liigselt koormata koera lülisammast. Traksidel on tugevad ning kindlad kinnitused, mis tagavad koera turvalisuse, et koer ei saaks iseseisvalt traksidest vabaneda.

Rombimustriline rihm on kaetud PVC/TPU kihiga, mis annab rihmale vee- ning määrdumiskindluse.

 

Rihma omadused:
* materjal kannatab kuni 180kg tõmbejõudu.
* lõhnatu ning ei võta külge ebameeldivaid lõhnu.
* kaelarihm ei veni ega kaota oma vormi.
* erksad värvid, mis ei tuhmu ega kulu.
* 100% veekindel ning kergesti puhastatav.
* materjal on antibakteriaalse toimega.

 

Võimalik juurde soetada ka kokkusobiv jalutusrihm.

 

Traksid on väga vastupidavad ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Värvid ei tuhmu pesus ega päikese käes ning säilitavad oma värskuse ka peale mudavanne ning vihmatantse. Lisaks on võimalik valida D-rõnga, O-rõngaste ning neetide värvi (D-rõnga külge kinnitatakse jalutusrihm). NB! Trakside klõpskinnitus, reguleerijad ning rihma pingutid on mustast plastikust, kuna metallkinnitused on rasked ning võivad hakata koera seljas külje peale kiskuma. Kui Sa oled siiski kindel, et soovid just metallkinnitusi, siis kirjuta meile info@hapster.ee ning saadame Sulle pisikese eritellimuse arve. Metallkinnituste puhul lisandub tellimusele +4 €.

 

Traksid valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või Facebooki/Instagrami postkasti. . Võta meiega ühendust, kui Sulle meie standardmõõdus traksid ei sobi – leiame üheskoos Sinu koerale sobiva personaalse lahenduse.

 

S: kaelaümbermõõt 20-35 cm, rinnaümbermõõt 35-50 cm, seljaosa pikkus 8 cm. 

M: kaelaümbermõõt 30-45 cm, rinnaümbermõõt 40-60 cm, seljaosa pikkus 12 cm. 

L: kaelaümbermõõt 40-60 cm, rinnaümbermõõt 50-75 cm, seljaosa pikkus 14 cm. 

XL: kaelaümbermõõt 50-75 cm, rinnaümbermõõt 65-90 cm, seljaosa pikkus 18 cm. 

Puhasta