Kaelarihm "Splish-splash" (erinevad kinnitused) - HÄPSTER
29316
product-template-default,single,single-product,postid-29316,theme-bridge,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kaelarihm “Splish-splash” (erinevad kinnitused)

19.9927.99

Plirts-plärts! Kelmikas ja silmapaistev disainerrihm püüab pilke ning pöörab päid!

 

Imekaunis helelillades toonides kirsiõitega kaunistaud kaelarihm on Eestis disainitud. Iga rihm valmistatakse käsitööna tipptehnoloogiat kasutades. Kvaliteetsed metalldetailid on väga vastupidavad ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast.  Värvid ei tuhmu pesus ega päikse käes ning säilitavad oma värskuse ka peale mudavanne ning vihmatantse. Kaelarihm on masinpestav 40 kraadi juures. 

 

Võimalik on juurde soetada kaelarihmaga sama mustriga traksid ning jalutusrihm. Kogu valiku “Splish-Splash” kollektsioonist leiad siit: klikka lingile!

 

Rihmad valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

 

Standard suurused:

S: kaelaümbermõõt 26-35 cm, rihma laius 2,5 cm

M: kaelaümbermõõt 34-50 cm, rihma laius 2,5 cm või 3,8 cm

L: kaelaümbermõõt 40-60 cm, rihma laius 2,5 cm või 3,8 cm

 

Toodetud ja disainitud Eestis

Tootja: Häpster OÜ

Materjal: 100% polüester

Puhasta