Suuruste info - HÄPSTER
23606
page-template-default,page,page-id-23606,theme-bridge_migreeritud,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

KUIDAS VALIDA SOBIVA SUURUSega tooteid?

Häpsteri e-poes on väga lai valik erinevaid kaela- ja jalutusrihmasid, trakse ning riideid. Oleme võtnud enda südameasjaks, et kõik koerad leiaksid meie poest endale mugava, kvaliteetse ning sobiva lahenduse. Enne ostu sooritamist soovitame oma koer üle mõõta – nii saad olla täiesti kindel, et toode, mille välja valisid, on sobiv. Suuruse valiku kuldreegel on: kui kahtled kahe suuruse vahel, siis vali alati suurem!

 

Millise rihma peaksin oma koerale valima? Mis vahe on tavalistel traksidel ja treeningtraksidel? Mida tähendab reguleeritav jalutusrihm? Kõikidele nendele küsimustele leiad vastuse Häpsteri blogist!

 

Isegi, kui juhtuski mõõdulint kadunud olema ning ka silmamõõt vedas alt, siis  pole põhjust muretsemiseks – oleme alati valmis puhta ning kasutamata toote ümber vahetama.

suurused koeratõugude lõikes

Oleme välja toonud optimaalsed suurused koeratõugude lõikes. Siiski tuleks silmas pidada, et tootjate mõõdutabelid võivad olla erinevad. Täpse nfo suuruse kohta leiad iga toote juurest (valides toote juurest suuruse või klikkides suuruste tabelile).

suurus “S

Kääbusspits, Chihuahua, Bostoni Terjer, Malta koer, Jack Russelli terjer, kääbusšnautser jne.

suurus “M”

Prantsuse buldog (pisem), Beagle, Inglise kokkerspanjel, Whippet jne

suurus “L”

Bokser, Ameerika stafforshire’i terjer, Inglise buldog, Kuldne retriiver jne.

suurus “xL”

Alaska malamuut, Cane Corso, Labradori retriiver, Berni Alpi karjakoer, Rotveiler jne.

KUST MA LEIAN SUURUSTE INFORMATSIOONI?

Suuruste informatsioon leidmiseks klikka suuruste tabelile, mis avaneb uues aknas. Suuruste tabeli puudumisel vali toote juurest suurus (näiteks XL) ja mõne toote juures ka variatsioon (näiteks standard/premium) – seejärel ilmuvad nähtavale ka täpsemad mõõdud!

Variant 1 – toote mõõdud ilmuvad pärast suuruse valimist

Variant 2 – tootele on koostatud eraldi suuruste tabel

KUIDAS VALIDA SOBIVAT KAELARIHMA?

  • Kui kahtled siis vali suurem

KLÕPSKINNITUSEGA KAELARIHMAD

Mõõda koera kael kõige laiemast kohast. Kui kahtled kahe suuruse vahel, siis vali alati suurem! Kaelarihm ei tohiks koera kaela pigistada ega tekitada ebamugavustunnet.

KLÕPSKINNITUSETA JA POOLPOOVAD KAELARIHMAD

Mõõda koera pea kõige laiemast kohast. Poolpoovad ning ilma klõpskinnituseta kaelarihmad sobivad koertele, kelle pea on väiksem kui kael või kes kipuvad end kaelarihmast vabastama. Kaelarihm peab kergelt libisema üle pea.

MIDA PEAKSIN JÄLGIMA TRAKSIDE VALIKUL?

REGULEERITAVAD TRAKSID

Mõõda koera kaela- ning rinnaümbermõõt kõige laiemast kohast. Koer ei peaks trakse kandes tundma mitte mingisugust pitsitust ega ebamugavustunnet. Traksid on reguleeritavate rihmadega.

TRAKSID “SIMPLE”

Traksid “Simple” on reguleeritavad nii rinnaku eest kui ka ümbert (traksid vali vastavalt rinnaümbermõõdule). Mõõda koera rinnaümbermõõt umbes 3-4 cm kauguselt esikäppadest.

TREENINGTRAKSID

Treeningtrakside puhul mõõda koera rinnaümbermõõt kohe esikäppade tagant. Treeningtrakse on võimalik valmistada ka täpselt sinu koera mõõtudega. .

PEHMED TRAKSID

Pehmete trakside puhul on kõige olulisem mõõta korrektselt kaela ümbermõõt kõige paksemast kohast, sest seda ei saa reguleerida. Rindkere rihmad on reguleeritavad ja saate neid vajadusel ise lühendada/pikendada

MIDA TÄHENDAB REGULEERITAV JALUTUSRIHM?

Rullikrihm võib olla küll väga mugav, kuid rihmatreeninguks soovitavad koertetreenerid siiski kasutada tavalist jalutusrihma. Nii õpib koer rihmaga jalutades tajuma piire, mille ulatuses saab ta vabalt liikuda. Häpsteri e-poes on väga lai valik tavalisi ning reguleeritavaid jalutusrihmasid.

  • Ideaalne treeninguks!

TAVALISED JALUTUSRIHMAD

Tavalised jalutusrihmad õmmeldakse kindla pikkusega ning neid ei ole võimalik lühendada. Jalutusrihmu on võimalik tellida erineva rihma paksuse ning käepidemega (premium ja standard versioon). Soovi korral saab rihma külge kinnitada ka kilekotihoidja ning käepideme pehmenduse.

REGULEERITAVAD JALUTUSRIHMAD

Erineva pikkusega jalutusrihmade mõlemas otsas on karabiinhaak – üks ots kinnitatakse kaelarihma/trakside külge ning teise haagi kinnitamisega metallrõngaste külge on võimalik reguleerida jalutusrihma pikkust. Jalutusrihmale on võimalik kinnitada ka kilekotihoidja ning käepideme pehmendus.

LISAKÜSIMUSTE KORRAL KIRJUTA MEILE FACEBOOKIS @Häpster VÕI INFO@HAPSTER.EE!