Reguleeritav "Dark Cherry on top jalutusrihm" - HÄPSTER
29707
product-template-default,single,single-product,postid-29707,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Reguleeritav “Dark Cherry on top jalutusrihm”

34.9939.99

“Cherry on top” silmapaistev disainerrihm on nagu kirss tordil, tuues sära ning värve ka kõige tuhmimasse päeva!

 

Imekaunis helelillades toonides kirsiõitega kaunistaud jalutusrihm on Eestis disainitud.

Iga rihm valmistatakse käsitööna tipptehnoloogiat kasutades. Kvaliteetsed metalldetailid on väga vastupidavad ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Mudavannid ja vihmatantsud ei pane sind enam ahastusest ohkama, kuna kõik meie jalutusrihmad on 40 kraadi juures pesumasinas pestavad!
Jalutusrihma pikkust on võimalik reguleerida kinnitades ühe karabiini rihma küljes olevate metallrõngaste külge (3 erinevat pikkust).

Rihma laius 2.5 cm.
Võimalik on juurde soetada jalutusrihmaga sama mustriga traksid, kaelarihm ning turvavöö. Kogu valiku “Cherry on top” kollektsioonist leiad siit: klikka lingile!

 

Rihmad valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

Puhasta