Reguleeritav jalutusrihm "Juicy orange" - HÄPSTER
40587
product-template-default,single,single-product,postid-40587,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Reguleeritav jalutusrihm “Juicy orange”

34.9939.99

🍊 Kujutle päikeselist hommikut, kus päike tõuseb üle apelsiniaia, muutes kõik ümbritseva mahlakaks ja ereoranziks! 🍊 Tere tulemast “Juicy Orange” kollektsiooni maailma, kus oranžid apelsinid valitsevad ja panevad su meeled rõõmust hõiskama. 🌅 See kollektsioon on nagu päikesetõus – täis soojust, sära ja energiat, mis paneb su südame rõõmust põksuma. 💖 Iga toode selles kollektsioonis on nagu väike päikesekiir, mis toob su ellu rõõmu ja sära. 🌞 Olgu see siis apelsinidega kaunistatud kaelarätik, traksid või mahlakas apelsinidega jalutusrihm, “Juicy Orange” kollektsioon pakub sulle päeva täis värsket ja elujõulist energiat.

 

Jalutusrihma valmistamisel kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt. Jalutusrihm on väga vastupidav ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Mudavannid ja vihmatantsud ei pane sind enam ahastusest ohkama, kuna kõik meie jalutusrihmad on 30 kraadi juures pesumasinas pestavad!

 

Jalutusrihma materjal on väga pehme ning mugav.  Karabiini suurus vali koera suuruse järgi – väiksemad karabiinid on küll kergemad, kuid suured karabiinid on vastupidavamad koera tõmbejõule. Tugevate ja suurte koerte puhul soovitame kasutada 2.5 cm laiust jalutusrihma ning suuri karabiine.

 

Reguleeritavate jalutusrihmade mõlemas otsas on karabiinhaak, mille üks ots kinnitatakse kaelarihma/trakside külge. Teises otsas oleva karabiini saad kinnitada rihma küljes olevate metallrõngaste külge ning seeläbi reguleerida jalutusrihma pikkust. Reguleeritaval jalutusrihmal on kokku 3 metallrõngast ning soovi korral saad kiire liigutusega tekitada jalutusrihmale käepideme või asetada jalutusrihm enda keha ümber “käed vabad” funktsionaalsuse kasutamiseks.

 

Materjal on Eestis disainitud ning kahepoolse mustriga rihmad valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime võimalusel ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

Häpster on rätsep Sinu koerale!

 

JALUTUSRIHMA SUURUS:

 

Tavaline jalutusrihm pakub mitmeid eeliseid võrreldes rullikrihmaga. See tagab parema kontrolli koera üle, võimaldades kiiret reageerimist ootamatutele olukordadele ning hoiab lemmiku ohutult Sinu lähedal. Lisaks õpetab tavaline jalutusrihm koera paremini rihmas käima, kuna koer tunnetab pidevat rihmapinget ning aitab koeral mõista temalt oodatavat käitumist.

 

Koera jalutusrihma pikkus on oluline faktor, mis mõjutab nii Sinu kui ka Sinu neljajalgse sõbra jalutuskogemust. Õige pikkuse valikul tuleks arvestada mitmete aspektidega. Esiteks peaks rihm olema piisavalt pikk, et teie koer saaks loomulikult liikuda, nuusutada ja ringi vaadata. Liiga lühike rihm võib tekitada koerale stressi ja piirata tema liikumisvabadust.

 

Teisalt peate arvestama ümbritseva keskkonnaga ja olukorraga. Avalikes kohtades on mõistlik valida lühem rihm, et tagada ohutus nii teistele inimestele kui ka loomadele. Pikema rihma võib valida avaramates kohtades, kus on vähem liiklust ja koerale rohkem ruumi ümbritseva keskkonna uurimiseks. Sellisel juhul on reguleeritav jalutusrihm hea valik, kuna võimaldab soovi korral hõlpsasti rihma pikkust muuta. Lõpuks on oluline meeles pidada, et rihma valik sõltub ka Sinu koera koolitusest ja käitumisest. Kogemus aitab teil leida ideaalse pikkuse, mis tagab nii koera ohutuse kui ka tema rahulolu jalutuskäigul.

 

Häpsteri jalutusrihmade standardsuurused on 225 cm, 285 cm ning 345 cm. Soovi korral valmistame ka pikemaid rihmasid kui 345 cm. Selleks võta meiega eraldi ühendust.

 

Eesti disain.

Toodetud käsitööna Eestis.

Materjal: 100% polüester.

Tootja: Häpster OÜ.

 

Hooldus: rihmad on pesumasinas pestavad 30 kraadi juures õrna tsükliga. Metallkinnituste kaitseks soovitame rihmasid pesta pesumasinas eraldi pesukotis. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

 

Juhime tähelepanu, et roosast kullast ning mustast metallist kinnitused on värvitud ning neil esineb loomulikku kulumist. Töötleme värvitud metallkinnitusi spetsiaalse lakiga, et kinnitused kauem ilusad püsiksid. Siiski tuleb silmas pidada, et õige hooldus tagab rihma silmapaistva väljanägemise. Võimalusel väldi värvitud metallkinnituste kokkupuudet kõva pinnase (kõnniteega) ning veega (eriti soolase veega). Nii püsivad värvitud metallkinnitused kaunid ja säravad.

 

Hõbedast metallist kinnitused on valmistatud roostevabast terasest või niklist. Tänu sellele on kriimud ja kulumisjäljed neil vähemmärgatavad.

Puhasta