Traksid "Flamazing" - HÄPSTER
30649
product-template-default,single,single-product,postid-30649,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Traksid “Flamazing”

31.9945.99

Häpsteri “Flamazing” kollektsioon on silmapaistev ning särav – täpselt nagu flamingo tuvide seas! 🦩 Sa oled loodud, et paista silma – seisa sirgelt ja näita oma unikaalsust! 🦩💗

 

Trakside valmistamisel kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt. Traksid on väga vastupidavad ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Mudavannid ja vihmatantsud ei pane sind enam ahastusest ohkama, kuna kõik meie traksid on 30 kraadi juures pesumasinas pestavad!

 

Trakside materjal on väga pehme ning mugav. Traksid koosnevad kahest metallist O-rõngast, metallist D-rõngast, neljast mustast plastikust pingutist ning mustast plastikust klõpskinnitusest. Trakside klõpskinnitus ning rihma pingutid on standardina mustast plastikust, kuna metallist klõpskinnitus ning pingutid on raskemad ning võivad hakata trakse koera seljas külje peale kiskuma. Kui oled siiski kindel, et soovid ka rihma teisi kinnitusi (pingutid ning klõpskinnitus) metallist, siis on võimalik need tellimust esitades lisatasu eest lisada.

 

Traksid aitavad jaotada pingeid selgroole ning kaitsevad seeläbi koera lülisammast. Lisatasu eest on võimalik Y-kujulistele traksidele lisada ka rinnaku ette D-rõngas, kuhu saad jalutusrihma kinnitada. See on hea lahendus just tirivate koerte puhul. Kui koer jalutusrihma tõmbab, siis trakside konstruktsioon suunab koera pilgu tagasi omaniku juurde ega põhjusta sealjuures koerale liigset valu ega stressi.

 

Materjal on Eestis disainitud ning kahepoolse mustriga traksid valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

Häpster on rätsep Sinu koerale!

 

TRAKSIDE SUURUS:

 

Trakside puhul on väga oluline õige suuruse valimine. Vale suurusega traksid võivad koerale põhjustada erinevaid terviseprobleeme ja ohtlike olukordi. Õige suurusega hästi istuvad traksid tagavad koera turvalisuse, mugavuse ja kontrolli koera üle. Trakside puhul peab silmas pidama, et koera esikäppade ning trakside rinnakurihma vahele jääks väike vahe – vastasel juhul võivad hakata traksid hõõruma ning põhjustada nahaärritust. Selle vältimiseks on Häpsteri traksidel koera kõhu alune rihm reguleeritava pikkusega.

 

Mõõda koera kaela- ning rinnaümbermõõt kõige laiemast kohast. Koer ei peaks trakse kandes tundma mitte mingisugust pitsitust ega ebamugavustunnet. Häpsteri traksidel on neli reguleerijat, mis võimaldavad muuta kaelarihmade, rinnakurihma ning kõhualuse rihma suurust. Tänu sellele istuvad traksid koera seljas ideaalselt, arvestades iga koera keha eripäradega. Tänu suurele reguleerimisvõimalusele saavad ka kutsikad trakse pikka aega kanda. Lisaks võimaldab see talvel trakse suurendada, et need ka jope või paksema kampsuni peal hästi istuksid.

 

Kui koer on kahe suuruse vahel, siis vali kõige lähedasem suurus ning kirjuta tellimust esitades meile oma koera mõõdud, et saaksime trakside suurust kohendada. Näiteks mõõdutabeli järgi sobivad koerale ideaalselt M-suuruses traksid, kuid koera rinna ümbermõõt ei ole vastavuses mõõdutabeliga. Sellisel juhul kohendame trakside rinnakurihma pikkust, et need Sinu koerale hästi istuksid.

 

S: kaelaümbermõõt 20-35 cm, rinnaümbermõõt 35-50 cm, seljaosa pikkus 8 cm.

M: kaelaümbermõõt 30-45 cm, rinnaümbermõõt 40-60 cm, seljaosa pikkus 12 cm.

L: kaelaümbermõõt 40-60 cm, rinnaümbermõõt 50-75 cm, seljaosa pikkus 14 cm.

XL: kaelaümbermõõt 50-75 cm, rinnaümbermõõt 65-90 cm, seljaosa pikkus 18 cm.

 

Eesti disain.

Toodetud käsitööna Eestis.

Materjal: 100% polüester.

Tootja: Häpster OÜ.

 

Hooldus: rihmad on pesumasinas pestavad 30 kraadi juures õrna tsükliga. Metallkinnituste kaitseks soovitame rihmasid pesta pesumasinas eraldi pesukotis. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

 

Juhime tähelepanu, et roosast kullast ning mustast metallist kinnitused on värvitud ning neil esineb loomulikku kulumist. Töötleme värvitud metallkinnitusi spetsiaalse lakiga, et kinnitused kauem ilusad püsiksid. Siiski tuleb silmas pidada, et õige hooldus tagab rihma silmapaistva väljanägemise. Võimalusel väldi värvitud metallkinnituste kokkupuudet kõva pinnase (kõnniteega) ning veega (eriti soolase veega). Nii püsivad värvitud metallkinnitused kaunid ja säravad.

 

Hõbedast metallist kinnitused on valmistatud roostevabast terasest või niklist. Tänu sellele on kriimud ja kulumisjäljed neil vähemmärgatavad.

Puhasta