Traksid "it's an Estonian thing" - HÄPSTER
31431
product-template-default,single,single-product,postid-31431,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Traksid “it’s an Estonian thing”

31.9945.99

Traksid on valmistatud vastupidavast materjalist ning nende konstruktsioon jaotab pingeid, et mitte liigselt koormata koera lülisammast. Traksidel on tugevad ning kindlad kinnitused, mis tagavad koera turvalisuse, et koer ei saaks iseseisvalt traksidest vabaneda.

 

“It’s an Estonian thing” kollektsioon on inspireeritud meie kõige kallimast kodumaast – meie pisikesest Eestist. Sini-must-valge kombinatsioon on väga silmapaistev, värvid sobivad omavahel ideaalselt kokku ning mõjuvad värskena. elegantne ja luksuslik. Toode on Eestis disainitud ning valmistatakse käsitööna tipptehnoloogiat kasutades. Kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt.  Traksid on väga vastupidavad ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Värvid ei tuhmu pesus ega päikese käes ning säilitavad oma värskuse ka peale mudavanne ning vihmatantse. Lisaks on võimalik valida D-rõnga ning O-rõngaste kinnituste värvi (D-rõnga külge kinnitatakse jalutusrihm). NB! Trakside klõpskinnitus ning rihma pingutid on mustast plastikust, kuna metallkinnitused on rasked ning võivad hakata koera seljas külje peale kiskuma. Kui Sa oled siiski kindel, et soovid just metallkinnitusi, siis kirjuta meile info@hapster.ee ning saadame Sulle pisikese eritellimuse arve. Metallkinnituste puhul lisandub tellimusele +4 €.

Trakside juurde sobib ideaalselt sama kollektsiooni jalutusrihm. Vaata kõiki “It’s an Estonian thing” kollektsiooni tooteid siit

 

Rihmad valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti. Võta meiega ühendust, kui Sulle meie standardmõõdus traksid ei sobi – leiame üheskoos Sinu koerale sobiva personaalse lahenduse.

 

S: kaelaümbermõõt 20-35 cm, rinnaümbermõõt 35-50 cm, seljaosa pikkus 8 cm. 

M: kaelaümbermõõt 30-45 cm, rinnaümbermõõt 40-60 cm, seljaosa pikkus 12 cm. 

L: kaelaümbermõõt 40-60 cm, rinnaümbermõõt 50-75 cm, seljaosa pikkus 14 cm. 

XL: kaelaümbermõõt 50-75 cm, rinnaümbermõõt 65-90 cm, seljaosa pikkus 18 cm. 

 

Toode on masinpestav 30 kraadi juures (NB! Pese toodet eraldi teistest esemetest, mis võiksid toodet pesumasinas kahjustada. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit).

 

Eesti disain.

Toodetud käsitööna Eestis.

Materjal: 100% polüester.

Tootja: Häpster OÜ.

Puhasta