Traksid "Wild Soul" - HÄPSTER
36377
product-template-default,single,single-product,postid-36377,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Traksid “Wild Soul”

31.9945.99

Metsik loodus on imeline ning salapärane. Kõik sebrad on ainulaadsed ning mitte kunagi ei ole looduses kahte täpselt ühesuguste triipudega sebra. Sebrad sümboliseerivad ühtehoidvat perekonda, vabadust ning unikaalsust. Ka Sina oled sündinud, et paista silma! Ole sina ise ning ära karda olla teistsugune. Häpsteri sebramustrilised rihmad peegeldavad inimeste metsikut loomust – me soovime olla kõik vabad oma uskumustes, tunnetes ning valikutes. Ole vaba nagu Sebra! 

 

Traksid on valmistatud vastupidavast materjalist ning nende konstruktsioon jaotab pingeid, et mitte liigselt koormata koera lülisammast. Traksidel on tugevad ning kindlad kinnitused, mis tagavad koera turvalisuse, et koer ei saaks iseseisvalt traksidest vabaneda. Kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt. Mudavannid ja vihmatantsud ei pane sind enam ahastusest ohkama, kuna kõik meie kaelarihmad on 30 kraadi juures pesumasinas pestavad!

 

Traksid koosnevad kahest metallist O-rõngast, metallist D-rõngast, neljast mustast plastikust pingutist ning mustast plastikust klõpskinnitusest. Trakside klõpskinnitus ning rihma pingutid on mustast plastikust, kuna metallist klõpskinnitus ning pingutid on raskemad ning võivad hakata trakse koera seljas külje peale kiskuma. Traksidel saad valida O-rõngaste ning D-rõnga (jalutusrihma aasa) metallkinnituste värvi (3.8 cm laiustel traksidel roosast kullast metallkinnituste puhul ainult D-rõnga värvi). Kui oled siiski kindel, et soovid ka rihma teisi kinnitusi (pingutid ning klõpskinnitus) metallist, siis on võimalik need lisatasu eest  lisada (+4 €). Selleks kirjuta meile palun info@hapster.ee või Instagrami/Facebooki postkasti ning saadame Sulle arve. 

 

Häpsteri traksidel on neli reguleerijat, mis võimaldavad muuta kaelarihmade, rinnakurihma ning kõhualuse rihma suurust. Tänu sellele istuvad traksid koera seljas ideaalselt, arvestades iga koera keha eripäradega. Tänu suurele reguleerimisvõimalusele saavad ka kutsikad trakse pikka aega kanda. Lisaks võimaldab see talvel trakse suuremaks teha, et need mugavalt istuksid ka jope peal kandmisel. Traksid on heaks lahenduseks ka tirivate koerte puhul, kuna aitavad jaotada tirimisest tulenevaid pingeid selgroole ning kaitsevad seeläbi koera lülisammast.

 

Materjal on Eestis disainitud ning kahepoolse prindiga rihmad valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

Trakside juurde sobivad ideaalselt sama kollektsiooni jalutusrihm, kaelarihm ning turvavöö. Vaata kõiki “Wild Soul” kollektsiooni tooteid siit

 

S: kaelaümbermõõt 20-35 cm, rinnaümbermõõt 35-50 cm, seljaosa pikkus 8 cm.

NB! Rihma laius 2.5 cm (3.8 cm trakse me standardina S-suuruses ei valmista). 

M: kaelaümbermõõt 30-45 cm, rinnaümbermõõt 40-60 cm, seljaosa pikkus 12 cm. 

L: kaelaümbermõõt 40-60 cm, rinnaümbermõõt 50-75 cm, seljaosa pikkus 14 cm.

XL: kaelaümbermõõt 50-75 cm, rinnaümbermõõt 65-90 cm, seljaosa pikkus 18 cm. 

 

Materjal: 100% polüester

Toote hooldus: masinpesu 30 kraadi juures õrna tsükliga. NB! Pese toodet eraldi teistest esemetest, mis võiksid toodet pesumasinas kahjustada. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

Puhasta