Tumesinine veekindel kaelarihm - HÄPSTER
35686
product-template-default,single,single-product,postid-35686,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Tumesinine veekindel kaelarihm

23.9932.99

Häpsteri unikaalsest materjalist kaelarihm on vastupidav ning silmapaistev! Kaelarihm on kaetud PVC/TPU kihiga, mis annab rihmale vee- ning määrdumiskindluse.

 

Rihma omadused:
* materjal kannatab kuni 180kg tõmbejõudu.
* materjal on lõhnatu ning ei võta külge ebameeldivaid lõhnu.
* rihm ei veni ega kaota oma vormi.
* erksad värvid, mis ei tuhmu ega kulu.
* 100% veekindel ning kergesti puhastatav.
* materjal on antibakteriaalse toimega.

 

Võimalik juurde soetada ka kokkusobiv jalutusrihm ning traksid. Vaata meie laia valikut veekindlatele rihmadele siit

Toode on Eestis disainitud ning valmistatakse käsitööna. Kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt.  Kaelarihm on väga vastupidav ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Värvid ei tuhmu pesus ega päikese käes ning säilitavad oma värskuse ka peale mudavanne ning vihmatantse.

 

Võimalik on valida klõpskinnituse, reguleerija, D-rõnga ning neetide värvi. Tähelepanek: mustad ning kuldsed needid ja metallkinnitused on värvitud ning võivad kuluda aja jooksul (hõbedased needid on valmistatud roostevabast terasest ning neil ei jää näha kulumisjälgi).

 

Kaelarihm valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka eritellimusi (nt ilma klõpskinnituseta kaelarihmad) – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või Facebooki/Instagrami postkasti. . Võta meiega ühendust, kui Sulle meie standardmõõdus kaelarihm ei sobi – leiame üheskoos Sinu koerale sobiva personaalse lahenduse.

 

Suurus S: kaelaümbermõõt 26-35 cm, rihma laius 2,5 cm

Suurus M: kaelaümbermõõt 34 cm – 50 cm, rihma laius 2,5 cm

Suurus L: kaelaümbermõõt 40 cm – 60 cm, rihma laius 2,5 cm

 

Eesti disain.

Toodetud käsitööna Eestis.

Tootja: Häpster OÜ.

Puhasta