Turvavöö "Colorful dreams" - HÄPSTER
32045
product-template-default,single,single-product,postid-32045,theme-bridge,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Turvavöö “Colorful dreams”

15.9917.99

“Colorful dreams” kollektsioon on inspireeritud meie kõige värvikirevamatest unenägudest! Stiilne ja silmapaistev turvavöö on kaunis ja praktiline element kõikidesse autodesse!

 

Koera turvavöö on must-have lisavarustus iga koeraomaniku jaoks, kes armastab enda koera ning neljarattalisega ringi reisida. Turvaliselt autosse kinnitatud koer ei kaitse mitte ainult looma, vaid tagab eelkõige meie enda ohutuse. Turvavöö on 2,5 cm lai, reguleeritava pikkusega (50 cm – 70 cm) ning varustatud universaalse kinnitusega, mis sobib kõikidesse autodesse. Koera tohib turvavöö külge kinnitada ainult traksidega, et vältida kaelavigastusi!

Toode on masinpestav 40 kraadi juures

 

Võimalik on juurde soetada turvavööga sama mustriga jalutusrihm, kaelarihm ning traksid. Kogu valiku “Colorful dreams” kollektsioonist leiad siit: klikka lingile!

Puhasta
Tootekood: 32045 Kategooriad: , , ,