Veekindel metsaroheline jalutusrihm - HÄPSTER
39420
product-template-default,single,single-product,postid-39420,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Veekindel metsaroheline jalutusrihm

32.9939.99

Jalutusrihma valmistamisel kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt. Jalutusrihm on väga vastupidav ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Mudavannid ja vihmatantsud ei pane sind enam ahastusest ohkama, kuna kõik meie jalutusrihmad on 30 kraadi juures pesumasinas pestavad!

 

Veekindla jalutusrihma materjal on väga vastupidav, lõhnatu ning ei võta külge ebameeldivaid lõhnu. Rihm on kergesti puhastatav ning antibakteriaalse toimega. Tegemist on pehme ja mugava materjaliga. Karabiini suurus vali koera suuruse järgi – väiksemad karabiinid on küll kergemad, kuid suured karabiinid on vastupidavamad koera tõmbejõule. Tugevate ja suurte koerte puhul soovitame kasutada 2.5 cm laiust jalutusrihma ning suuri karabiine.

 

Rihmad valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime võimalusel ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

Häpster on rätsep Sinu koerale!

 

JALUTUSRIHMA SUURUS:

 

Tavaline jalutusrihm pakub mitmeid eeliseid võrreldes rullikrihmaga. See tagab parema kontrolli koera üle, võimaldades kiiret reageerimist ootamatutele olukordadele ning hoiab lemmiku ohutult Sinu lähedal. Lisaks õpetab tavaline jalutusrihm koera paremini rihmas käima, kuna koer tunnetab pidevat rihmapinget ning aitab koeral mõista temalt oodatavat käitumist.

 

Koera jalutusrihma pikkus on oluline faktor, mis mõjutab nii Sinu kui ka Sinu neljajalgse sõbra jalutuskogemust. Õige pikkuse valikul tuleks arvestada mitmete aspektidega. Esiteks peaks rihm olema piisavalt pikk, et teie koer saaks loomulikult liikuda, nuusutada ja ringi vaadata. Liiga lühike rihm võib tekitada koerale stressi ja piirata tema liikumisvabadust.

 

Teisalt peate arvestama ümbritseva keskkonnaga ja olukorraga. Avalikes kohtades on mõistlik valida lühem rihm, et tagada ohutus nii teistele inimestele kui ka loomadele. Pikema rihma võib valida avaramates kohtades, kus on vähem liiklust ja koerale rohkem ruumi ümbritseva keskkonna uurimiseks. Lõpuks on oluline meeles pidada, et rihma valik sõltub ka Sinu koera koolitusest ja käitumisest. Kogemus aitab teil leida ideaalse pikkuse, mis tagab nii koera ohutuse kui ka tema rahulolu jalutuskäigul.

 

Häpsteri jalutusrihmade standardsuurused on 165 cm, 225 cm, 285 cm ning 345 cm. Soovi korral valmistame ka pikemaid rihmasid kui 345 cm. Selleks võta meiega eraldi ühendust.

 

Eesti disain.

Toodetud käsitööna Eestis.

Materjal: PVC.

Tootja: Häpster OÜ.

 

Hooldus: rihmad on pesumasinas pestavad 30 kraadi juures õrna tsükliga. Metallkinnituste kaitseks soovitame rihmasid pesta pesumasinas eraldi pesukotis. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

 

Juhime tähelepanu, et roosast kullast ning mustast metallist kinnitused on värvitud ning neil esineb loomulikku kulumist. Töötleme värvitud metallkinnitusi spetsiaalse lakiga, et kinnitused kauem ilusad püsiksid. Siiski tuleb silmas pidada, et õige hooldus tagab rihma silmapaistva väljanägemise. Võimalusel väldi värvitud metallkinnituste kokkupuudet kõva pinnase (kõnniteega) ning veega (eriti soolase veega). Nii püsivad värvitud metallkinnitused kaunid ja säravad.

 

Hõbedast metallist kinnitused on valmistatud roostevabast terasest või niklist. Tänu sellele on kriimud ja kulumisjäljed neil vähemmärgatavad.

Puhasta