Veekindel must jalutusrihm - HÄPSTER
29592
product-template-default,single,single-product,postid-29592,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Veekindel must jalutusrihm

32.9939.99

Häpsteri unikaalsest materjalist jalutusrihm on vastupidavav ning silmapaistvev! Jalutusrihm on kaetud PVC/TPU kihiga, mis annab rihmale vee- ning määrdumiskindluse.

 

Rihma omadused:
* materjal kannatab kuni 180kg tõmbejõudu.
* materjal on lõhnatu ning ei võta külge ebameeldivaid lõhnu.
* erksad värvid, mis ei tuhmu, kulu ega pleegi päikese käes.
* 100% veekindel ning kergesti puhastatav.
* materjal on antibakteriaalse toimega.

 

Võimalik juurde soetada ka kokkusobiv kaelarihm ning traksid. Vaata meie laia valikut veekindlatele rihmadele siit

Toode on Eestis disainitud ning valmistatakse käsitööna. Kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt.  Jalutusrihm on väga vastupidav ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Värvid ei tuhmu pesus ega päikese käes ning säilitavad oma värskuse ka peale mudavanne ning vihmatantse.

 

Väikse karabiini pikkus (rihma laius 2.5 cm): 6.5 cm (kannatab tõmbejõudu kuni 130 kg).

Suure karabiini pikkus (rihma laius 2.5 cm): 8 cm (kannatab tõmbejõudu kuni 200 kg).

 

Tähelepanek: mustad ning kuldsed needid ja metallkinnitused on värvitud ning võivad kuluda aja jooksul (hõbedased needid on valmistatud roostevabast terasest ning neil ei jää näha kulumisjälgi).

 

Jalutusrihm valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka eritellimusi (nt erimõõdus jalutusrihmad) – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või Facebooki/Instagrami postkasti. Võta meiega ühendust, kui Sulle meie standardmõõdus jalutusrihm ei sobi – leiame üheskoos Sinu koerale sobiva personaalse lahenduse.

 

Eesti disain.

Toodetud käsitööna Eestis.

Tootja: Häpster OÜ.

Puhasta