Kontakt - HÄPSTER
28898
page-template-default,page,page-id-28898,theme-bridge_migreeritud,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Häpster viib kokku armastuse koerte ning moe vastu. Usume, et Sinu lemmik on väärt ainult kõige mugavamaid ning kvaliteetsemaid tooteid, mis oleksid praktilised, silmapaistvad ja stiilsed.

KOER ON ELUSTIIL!

Ettevõte loodi 2018. aasta alguses sooviga oma koerale pakkuda sama täisväärtuslikku elu nagu iseendalegi.  Meie tooted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis on koertele ohutud ning mugavad. Oma kiire elutempo juures liigume oma koertega palju ringi ning kaasame neid oma igapäeva tegemistesse. Häpsteri jaoks on lisaks toodete praktilisusele väga olulisel kohal ka nende väljanägemine ning disain.

 

Alates 2021.aastast alustasime kodumaise tootmisega, mis võimaldab meil pakkuda personaalseid lahendusi, võttes arvesse tellija vajadusi. Soovime, et iga koeraomanik saaks enda neljajalgsele sõbrale ideaalse ja stiilse rihmakomplekti. Häpsteri omatooted on Eestis disainitud ning käsitööna vastavalt tellimustele valmistatud. Meie tootevalikut iseloomustavad kirevad värvitoonid ning silmapaistvad mustrid.

KLIENDITEENINDUSE KONTAKTID

Häpster OÜ

TELEFON: +372 56 848 711

E-POST: info@hapster.ee

 

Hulgimüügi soovi korral võta meiega ühendust!

Please contact us info@hapster.ee for wholesale and distribution offers!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

    rätsep sinu koerale!