Kaelarihm "Striped Serenity (blue)" - HÄPSTER
41275
product-template-default,single,single-product,postid-41275,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kaelarihm “Striped Serenity (blue)”

19.9927.99

🐾 Elu on seiklus, mis keerleb ümber lojaalse sõbra – justkui jalutuskäik päikselisel rannaliival, kus iga samm toob kaasa uue avastuse! 🐾 Tere tulemast “Striped Serenity” kollektsiooni, kus triibulised koerterihmad viivad su lemmiku seikluslikule rännakule läbi sinise mere ja kuldse liiva. 🌊🌟 See kollektsioon on nagu merekohin ja päikesekiired, mis pakuvad rahu ja rõõmu igale koeraomanikule. 💙🐕 Iga triibuline rihm on nagu väike lõik loodusest endast – ühel pool sinine meri valgete lainetega, teisel pool aga soe beež liiv päikesepaistelisel rannal. 🏖️ “Striped Serenity” kollektsioon toob sinu ja su karvase sõbra ellu rahu, harmooniat ja stiili. Kas pole mitte imeline kombinatsioon mugavusest, funktsionaalsusest ja elegantsist, mis muudab iga jalutuskäigu unustamatuks seikluseks?

 

Kaelarihma valmistamisel kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt. Kaelarihm on väga vastupidav ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Mudavannid ja vihmatantsud ei pane sind enam ahastusest ohkama, kuna kõik meie kaelarihmad on 30 kraadi juures pesumasinas pestavad!

 

Kaelarihma materjal on väga pehme ning mugav. Klõpskinnituse valimisel arvesta, et metallist klõpskinnitused on raskemad kui plastikkinnitused, samuti on metallkinnitustele loomupärane koera liikumisel teha väikest “kõlinat”. Plastikust klõpskinnituste valikul oleme arvestanud ka kõige krõbedama pakasega.

 

Materjal on Eestis disainitud ning kahepoolse mustriga rihmad valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime võimalusel ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

Häpster on rätsep Sinu koerale!

 

Mõõda koera kael kõige laiemast kohast. Kaelarihm ei tohiks koera kaela pigistada ega tekitada ebamugavustunnet. Kui Sinu koer on kahe suuruse vahel, siis kirjuta lisainfo lahtrisse enne toote ostukorvi lisamist meile oma koera kaelaümbermõõt. Iga toode valmib käsitööna vastavalt tellimusele ning saame vajadusel kaelarihma mõõtu kohendada. Häpsteri rihmad on väga palju reguleeritavad, mis võimaldab kutsikale õigesti valitud rihma ka hiljem täiskasvanud koeral kasutada.

 

Standard suurused:

S: kaelaümbermõõt 26-35 cm, rihma laius 2,5 cm

M: kaelaümbermõõt 34-50 cm, rihma laius 2,5 cm või 3,8 cm

L: kaelaümbermõõt 40-60 cm, rihma laius 2,5 cm või 3,8 cm

 

Eesti disain.

Toodetud käsitööna Eestis.

Materjal: 100% polüester.

Tootja: Häpster OÜ.

Materjal: 100% polüester

 

Hooldus: rihmad on pesumasinas pestavad 30 kraadi juures õrna tsükliga. Metallkinnituste kaitseks soovitame rihmasid pesta pesumasinas eraldi pesukotis. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

 

Juhime tähelepanu, et roosast kullast ning mustast metallist kinnitused on värvitud ning neil esineb loomulikku kulumist. Töötleme värvitud metallkinnitusi spetsiaalse lakiga, et kinnitused kauem ilusad püsiksid. Siiski tuleb silmas pidada, et õige hooldus tagab rihma silmapaistva väljanägemise. Võimalusel väldi värvitud metallkinnituste kokkupuudet kõva pinnase (kõnniteega) ning veega (eriti soolase veega). Nii püsivad värvitud metallkinnitused kaunid ja säravad.

 

Hõbedast metallist kinnitused on valmistatud roostevabast terasest või niklist. Tänu sellele on kriimud ja kulumisjäljed neil vähemmärgatavad.

Puhasta