Turvavöö "Striped Serenity (blue)" - HÄPSTER
41650
product-template-default,single,single-product,postid-41650,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Turvavöö “Striped Serenity (blue)”

17.99

🐾 Elu on seiklus, mis keerleb ümber lojaalse sõbra – justkui jalutuskäik päikselisel rannaliival, kus iga samm toob kaasa uue avastuse! 🐾 Tere tulemast “Striped Serenity” kollektsiooni, kus triibulised koerterihmad viivad su lemmiku seikluslikule rännakule läbi sinise mere ja kuldse liiva. 🌊🌟 See kollektsioon on nagu merekohin ja päikesekiired, mis pakuvad rahu ja rõõmu igale koeraomanikule. 💙🐕 Iga triibuline rihm on nagu väike lõik loodusest endast – ühel pool sinine meri valgete lainetega, teisel pool aga soe beež liiv päikesepaistelisel rannal. 🏖️ “Striped Serenity” kollektsioon toob sinu ja su karvase sõbra ellu rahu, harmooniat ja stiili. Kas pole mitte imeline kombinatsioon mugavusest, funktsionaalsusest ja elegantsist, mis muudab iga jalutuskäigu unustamatuks seikluseks?

 

Koera turvavöö on asendamatu lisavarustus iga koeraomaniku jaoks, kes võtab oma koera autosõitudele kaasa. Turvaliselt autosse kinnitatud koer ei kaitse mitte ainult looma, vaid tagab eelkõige meie enda ohutuse. Kasutame oma turvavöödel metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt. Koera turvalisuse tagamiseks peab olema loom turvavöö külge kinnitatud traksidega (kaelarihma kasutamine on keelatud, kuna see võib äkkpidurduse või kokkupõrke korral vigastada eluohtlikult koera kaela) – sobivad traksid leiad siit! Vaata kõiki “Striped Serenity” kollektsiooni tooteid siit!

 

Materjal on Eestis disainitud ning kahepoolse mustriga turvavöö valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime võimalusel ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

 

Häpster on rätsep Sinu koerale!

 

Turvavöö on 2,5 cm lai, reguleeritava pikkusega (50 cm – 70 cm) ning varustatud universaalse terasest kinnitusega, mis sobib kõikidesse autodesse. Turvavöö pikkuse reguleerimisel tuleb arvestada, et koer saaks mugavalt istuda või lamada, kuid hoiaks ära koera liigse liikumise autos.

 

Eesti disain.

Toodetud käsitööna Eestis.

Materjal: 100% polüester.

Tootja: Häpster OÜ.

 

Hooldus: rihmad on pesumasinas pestavad 30 kraadi juures õrna tsükliga. Metallkinnituste kaitseks soovitame rihmasid pesta pesumasinas eraldi pesukotis. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

 

Juhime tähelepanu, et roosast kullast ning mustast metallist kinnitused on värvitud ning neil esineb loomulikku kulumist. Töötleme värvitud metallkinnitusi spetsiaalse lakiga, et kinnitused kauem ilusad püsiksid. Siiski tuleb silmas pidada, et õige hooldus tagab rihma silmapaistva väljanägemise. Võimalusel väldi värvitud metallkinnituste kokkupuudet kõva pinnase (kõnniteega) ning veega (eriti soolase veega). Nii püsivad värvitud metallkinnitused kaunid ja säravad.

 

Hõbedast metallist kinnitused on valmistatud roostevabast terasest või niklist. Tänu sellele on kriimud ja kulumisjäljed neil vähemmärgatavad.

Puhasta