Reguleeritav "Wild dreams" jalutusrihm (erinevate kinnitustega) - HÄPSTER
30395
product-template-default,single,single-product,postid-30395,theme-bridge,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Reguleeritav “Wild dreams” jalutusrihm (erinevate kinnitustega)

34.9939.99

“Wild dreams” stiilne ja silmapaistev disainerrihm püüab pilke ning pöörab päid!

 

Imekaunis helelillades toonides kirsiõitega kaunistaud jalutusrihm on Eestis disainitud. Iga rihm valmistatakse käsitööna tipptehnoloogiat kasutades. Kvaliteetsed metalldetailid on väga vastupidavad ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast.  Värvid ei tuhmu pesus ega päikese käes ning säilitavad oma värskuse ka peale mudavanne ning vihmatantse. Jalutusrihm on masinpestav 40 kraadi juures. 

 

Jalutusrihma pikkust on võimalik reguleerida kinnitades ühe karabiini rihma küljes olevate metallrõngaste külge.

Võimalik on juurde soetada jalutusrihmaga sama mustriga traksid, kaelarihm ning turvavöö. Kogu valiku “Wild dreams” kollektsioonist leiad siit: klikka lingile!

 

Rihmad valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

Puhasta
Tootekood: 30395 Kategooriad: , , , ,