Kaelarihm "Wild dreams" (erinevad kinnitused) - HÄPSTER
29058
product-template-default,single,single-product,postid-29058,theme-bridge,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kaelarihm “Wild dreams” (erinevad kinnitused)

19.9927.99

“Wild dreams” stiilne ja silmapaistev disainerrihm on inspireeritud meie kõige metsikumatest unenägudest! 

Imekaunis pastelsetes beežikates ja hallikates toonides kaelarihm on Eestis disainitud. Iga rihm valmistatakse käsitööna tipptehnoloogiat kasutades. Kvaliteetsed metalldetailid on väga vastupidavad ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Mudavannid ja vihmatantsud ei pane sind enam ahastusest ohkama, kuna kõik meie kaelarihmad on 40 kraadi juures pesumasinas pestavad!

Võimalik on juurde soetada kaelarihmaga sama mustriga traksid ning jalutusrihm.

 

Võimalik on juurde soetada kaelarihmaga sama mustriga traksid ning jalutusrihm. Kogu valiku “Wild dreams” kollektsioonist leiad siit: klikka lingile!

Rihmad valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

 

Standard suurused:

S: kaelaümbermõõt 26-35 cm, rihma laius 2,5 cm

M: kaelaümbermõõt 34-50 cm, rihma laius 2,5 cm või 3,8 cm

L: kaelaümbermõõt 40-60 cm, rihma laius 2,5 cm või 3,8 cm

 

Toodetud ja disainitud Eestis

Tootja: Häpster OÜ

Materjal: 100% polüester

Puhasta