Turvavöö "Merry and bright" - HÄPSTER
37821
product-template-default,single,single-product,postid-37821,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Turvavöö “Merry and bright”

17.99

Me armastame jõule. 🎄 Jõuludel on alati õhus nähtamatu maagia, mis toob meile tagasi lapsepõlves kogetud elevuse ning ootuse. See on selline mõrumagus tunne, kus segunevad nostalgia, killuke kurbust ja hunnik rõõmu. Jõulud toovad kogu pere kokku ning aitavad meil hinnata armastust enda ümber, mida liiga sageli iseenesestmõistetavana võtame. 🎅🏻

Kingitusi saada on küll vahva, aga miski ei trumpa üle kingituste tegemise rõõmu. 🎁 Häpsteri jõulukollektsiooni rihmakomplektid toovad naeratuse näole nii kingisaajale kui ka kingitegijale. Hellita ennast, oma kaaslast, pereliiget või sõpra vahva Eestis disainitud ja käsitööna valmistatud jõulumustrilise rihmakomplektiga, mis toob palju elevust ja sära pühadeaega. 🎄🎅🏻

 

Koera turvavöö on asendamatu lisavarustus iga koeraomaniku jaoks, kes võtab oma koera autosõitudele kaasa. Turvaliselt autosse kinnitatud koer ei kaitse mitte ainult looma, vaid tagab eelkõige meie enda ohutuse. Kasutame oma turvavöödel metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt. Koera turvalisuse tagamiseks peab olema loom turvavöö külge kinnitatud traksidega (kaelarihma kasutamine on keelatud, kuna see võib äkkpidurduse või kokkupõrke korral vigastada eluohtlikult koera kaela) – sobivad traksid leiad siit! Vaata kõiki “Merry and bright” kollektsiooni tooteid siit!

 

Materjal on Eestis disainitud ning kahepoolse mustriga turvavöö valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime võimalusel ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

 

Häpster on rätsep Sinu koerale!

 

Turvavöö on 2,5 cm lai, reguleeritava pikkusega (50 cm – 70 cm) ning varustatud universaalse terasest kinnitusega, mis sobib kõikidesse autodesse. Turvavöö pikkuse reguleerimisel tuleb arvestada, et koer saaks mugavalt istuda või lamada, kuid hoiaks ära koera liigse liikumise autos.

 

Eesti disain.

Toodetud käsitööna Eestis.

Materjal: 100% polüester.

Tootja: Häpster OÜ.

 

Hooldus: rihmad on pesumasinas pestavad 30 kraadi juures õrna tsükliga. Metallkinnituste kaitseks soovitame rihmasid pesta pesumasinas eraldi pesukotis. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

 

Juhime tähelepanu, et roosast kullast ning mustast metallist kinnitused on värvitud ning neil esineb loomulikku kulumist. Töötleme värvitud metallkinnitusi spetsiaalse lakiga, et kinnitused kauem ilusad püsiksid. Siiski tuleb silmas pidada, et õige hooldus tagab rihma silmapaistva väljanägemise. Võimalusel väldi värvitud metallkinnituste kokkupuudet kõva pinnase (kõnniteega) ning veega (eriti soolase veega). Nii püsivad värvitud metallkinnitused kaunid ja säravad.

 

Hõbedast metallist kinnitused on valmistatud roostevabast terasest või niklist. Tänu sellele on kriimud ja kulumisjäljed neil vähemmärgatavad.

Puhasta