Kaelarihm "Saudade" - HÄPSTER
37035
product-template-default,single,single-product,postid-37035,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Kaelarihm “Saudade”

19.9927.99

Saudade” on portugalikeelne imekaunis sõna, millel ei ole ühesõnalist tõlget ei inglise ega eesti keeles. Saudadet” võiks kirjeldada kui sügavat emotsionaalset seisundit või nostalgilist melanhoolset igatsust millegi või kellegi järele, kellest hoolitakse või mida sügavalt armastatakse. “Saudade” kannab endas allasurutud teadmist, et igatsetud objekti ei pruugi enam kunagi olla. See on tunnete, kogemuste, kohtade või sündmuste meenutamine, mis kunagi tõid elevust, naudingut ja heaolu, kuid nüüd vallandab nendest eraldumine sügava valu. “Saudade” kirjeldab nii rõõmsat kui ka kurba tunnet – ehk oleks kõige õigem seda tunnet kirjeldada eestikeelse sõnaga “magusvalus.”

 

Häpsteri Ukraina ja Eesti temaatikaga kaetud rihmakomplekt sümboliseerib “Saudadet“. Mustril on kaunis sinine taevas täis lootust, mis on kaunistatud rukkilillede, suitsupääsukeste ning kollase-sinisekirjute rahutuvidega. Oleme nii tänulikud, et saame elada vabal maal ning soovime südamest, et see võimalus oleks meil kõigil.

 

Häpster annetab iga kuu alguses 10% kogu “Saudade” kollektsiooni müügitulust Ukraina loomadele Eestimaa Loomakaitse Liidu poolt algatatud kampaania “Aitame Ukraina loomi!” raames. Loe kampaaniast lähemalt siit https://www.armastanaidata.ee/algatus/aitame-ukraina-loomi/#project-article

 

Kaelarihma valmistamisel kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt.  Kaelarihm on väga vastupidav ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Mudavannid ja vihmatantsud ei pane sind enam ahastusest ohkama, kuna kõik meie kaelarihmad on 30 kraadi juures pesumasinas pestavad! Kaelarihma materjal on väga pehme ning mugav. Klõpskinnituse valimisel arvesta, et metallist klõpskinnitused on raskemad kui plastikkinnitused, samuti on metallkinnitustele loomupärane koera liikumisel teha väikest “kõlinat”. Kasutame plastikust klõpskinnitusi, mis on väga vastupidavad ning külmakindlad.

Kaelarihma juurde sobivad ideaalselt sama kollektsiooni traksid, jalutusrihm ning turvavöö. Vaata kõiki “Saudade” kollektsiooni tooteid siit

 

S: kaelaümbermõõt 26-35 cm, rihma laius 2,5 cm

M: kaelaümbermõõt 34-50 cm, rihma laius 2,5 cm või 3,8 cm

L: kaelaümbermõõt 40-60 cm, rihma laius 2,5 cm või 3,8 cm

 

Materjal on Eestis disainitud ning kahepoolse prindiga rihmad valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

 

Materjal: 100% polüester

Toote hooldus: masinpesu 30 kraadi juures õrna tsükliga. NB! Pese toodet eraldi teistest esemetest, mis võiksid toodet pesumasinas kahjustada. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

Puhasta