Reguleeritav "Saudade" jalutusrihm - HÄPSTER
37038
product-template-default,single,single-product,postid-37038,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Reguleeritav “Saudade” jalutusrihm

34.9939.99

Saudade” on portugalikeelne imekaunis sõna, millel ei ole ühesõnalist tõlget ei inglise ega eesti keeles. Saudadet” võiks kirjeldada kui sügavat emotsionaalset seisundit või nostalgilist melanhoolset igatsust millegi või kellegi järele, kellest hoolitakse või mida sügavalt armastatakse. “Saudade” kannab endas allasurutud teadmist, et igatsetud objekti ei pruugi enam kunagi olla. See on tunnete, kogemuste, kohtade või sündmuste meenutamine, mis kunagi tõid elevust, naudingut ja heaolu, kuid nüüd vallandab nendest eraldumine sügava valu. “Saudade” kirjeldab nii rõõmsat kui ka kurba tunnet – ehk oleks kõige õigem seda tunnet kirjeldada eestikeelse sõnaga “magusvalus.”

 

Häpsteri Ukraina ja Eesti temaatikaga kaetud rihmakomplekt sümboliseerib “Saudadet“. Mustril on kaunis sinine taevas täis lootust, mis on kaunistatud rukkilillede, suitsupääsukeste ning kollase-sinisekirjute rahutuvidega. Oleme nii tänulikud, et saame elada vabal maal ning soovime südamest, et see võimalus oleks meil kõigil.

 

Häpster annetab iga kuu alguses 10% kogu “Saudade” kollektsiooni müügitulust Ukraina loomadele Eestimaa Loomakaitse Liidu poolt algatatud kampaania “Aitame Ukraina loomi!” raames. Loe kampaaniast lähemalt siit https://www.armastanaidata.ee/algatus/aitame-ukraina-loomi/#project-article

 

Kahepoolse prindiga rihmade valmistamisel kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt. Kvaliteetsed metalldetailid on väga vastupidavad ning Sa ei pea muretsema ka kõige suurema koera tõmbejõu pärast. Mudavannid ja vihmatantsud ei pane sind enam ahastusest ohkama, kuna kõik meie jalutusrihmad on 30 kraadi juures pesumasinas pestavad.

 

Reguleeritavatel jalutusrihmadel on kaks karabiini ning jalutusrihma pikkust on võimalik reguleerida kinnitades ühe karabiini rihma küljes olevate metallrõngaste külge. Teine karabiin kinnitatakse koera kaelarihma või trakside külge. Kinnitades mõlemad karabiinid kaelarihma- või trakside D-rõnga külge lüheneb jalutusrihm poole võrra. Samuti on võimalik tekitada rihmale käepide kinnitades karabiin esimese rihmal oleva rõnga külge. Karabiinide valimisel arvesta karabiini suuruse ning koera tõmbejõuga. Rihm on väga pehme ning painduv ning seda on mugav ümber käe rullida või koera vabastamisel rihmast ümber kaela kanda.

 

Karabiinide suurused:

2,5 cm laiuste rihmade karabiinide pikkus: suur: 8 cm, väike: 6.4 cm

 

Jalutusrihma juurde sobivad ideaalselt sama kollektsiooni traksid, kaelarihm ning turvavöö. Vaata kõiki “Saudade” kollektsiooni tooteid siit

Materjal on Eestis disainitud ning rihmad valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

 

Materjal: 100% polüester

Toote hooldus: masinpesu 30 kraadi juures õrna tsükliga. NB! Pese toodet eraldi teistest esemetest, mis võiksid toodet pesumasinas kahjustada. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

Puhasta