Turvavöö "Saudade" - HÄPSTER
37051
product-template-default,single,single-product,postid-37051,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Turvavöö “Saudade”

17.99

Saudade” on portugalikeelne imekaunis sõna, millel ei ole ühesõnalist tõlget ei inglise ega eesti keeles. Saudadet” võiks kirjeldada kui sügavat emotsionaalset seisundit või nostalgilist melanhoolset igatsust millegi või kellegi järele, kellest hoolitakse või mida sügavalt armastatakse. “Saudade” kannab endas allasurutud teadmist, et igatsetud objekti ei pruugi enam kunagi olla. See on tunnete, kogemuste, kohtade või sündmuste meenutamine, mis kunagi tõid elevust, naudingut ja heaolu, kuid nüüd vallandab nendest eraldumine sügava valu. “Saudade” kirjeldab nii rõõmsat kui ka kurba tunnet – ehk oleks kõige õigem seda tunnet kirjeldada eestikeelse sõnaga “magusvalus.”

 

Häpsteri Ukraina ja Eesti temaatikaga kaetud rihmakomplekt sümboliseerib “Saudadet“. Mustril on kaunis sinine taevas täis lootust, mis on kaunistatud rukkilillede, suitsupääsukeste ning kollase-sinisekirjute rahutuvidega. Oleme nii tänulikud, et saame elada vabal maal ning soovime südamest, et see võimalus oleks meil kõigil.

 

Häpster annetab iga kuu alguses 10% kogu “Saudade” kollektsiooni müügitulust Ukraina loomadele Eestimaa Loomakaitse Liidu poolt algatatud kampaania “Aitame Ukraina loomi!” raames. Loe kampaaniast lähemalt siit https://www.armastanaidata.ee/algatus/aitame-ukraina-loomi/#project-article

 

Koera turvavöö on asendamatu lisavarustus iga koeraomaniku jaoks, kes võtab oma koera autosõitudele kaasa. Turvaliselt autosse kinnitatud koer ei kaitse mitte ainult looma, vaid tagab eelkõige meie enda ohutuse. Turvavöö on 2,5 cm lai, reguleeritava pikkusega (50 cm – 70 cm) ning varustatud universaalse terasest kinnitusega, mis sobib kõikidesse autodesse. Turvavöö pikkuse reguleerimisel tuleb arvestada, et koer saaks mugavalt istuda või lamada, kuid ei ulatuks esiistmele. Kasutame metallkinnitusi, millel on ISO-sertifikaadid ning mis on Euroopas toodetud pikaajalist kogemust omava tootja poolt.

 

Koera turvalisuse tagamiseks peab olema loom turvavöö külge kinnitatud traksidega (kaelarihma kasutamine on keelatud, kuna see võib äkkpidurduse või kokkupõrke korral vigastada eluohtlikult koera kaela) – sobivad traksid leiad siit! Vaata kõiki “Saudade” kollektsiooni tooteid siit

 

Materjal on Eestis disainitud ning turvavöö valmistatakse käsitööna Eestis 1-2 tööpäeva jooksul tellimuse esitamise hetkest. Aktsepteerime ka kõiki eritellimusi – selleks kirjuta palun meile aadressile info@hapster.ee või meie Facebooki/Instagrami postkasti.

 

Materjal: 100% polüester

Toote hooldus: masinpesu 30 kraadi juures õrna tsükliga. NB! Pese toodet eraldi teistest esemetest, mis võiksid toodet pesumasinas kahjustada. Ära kasuta pesuloputusvahendeid ega kuivatit.

Puhasta
Tootekood: 37051 Kategooriad: , , , ,