Trepp "Funky" (roosa), erinevad kõrgused - HÄPSTER
36125
product-template-default,single,single-product,postid-36125,theme-bridge_migreeritud,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,non-logged-in,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,hide_top_bar_on_mobile_header,columns-4,qode-theme-ver-14.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Trepp “Funky” (roosa), erinevad kõrgused

87.99101.99

Tihtipeale kipuvad koeraomanikud alahindama, milline on lemmiku jaoks ohutu kõrgus. Mõnel õnnelikul koeral on lubatud aega veeta diivanil, toolil või voodis, kust igapäevane allahüppamine võib pikema perioodi jooksul põhjustada liigesehaiguseid. Kõrgushüpped on eriti ohtlikud just kutsikaeas, mil koera liigesed ei ole veel lõplikult välja arenenud või soliidses eas neljakäpalistel, kellel juba liigesed vanusega nõrgemad on. Erinevad uuringud näitavad, et koguni 65% koertest põeb elu jooksul artriiti ning seetõttu ei ole ettevaatlikkus liiast. Praktiline ning stiilne spetsiaalselt koertele disainitud trepp hoiab sinu koera liigeseid. Trepp on valmistatud väga kvaliteetsetest materjalidest, mis ei määrdu kergesti ning mida on lihtne puhastada (kate on eemaldatav). Samuti ei kaota trepiastmed enda kuju.

 

Suurus M:  kõrgus 36 cm (sobib diivanitele ning vooditele kõrgusega 35-48 cm). Kolm trepiastet. Trepiaste: kõrgus 12 cm, pikkus 15 cm, laius 36 cm. Trepi põhja laius 45 cm.

Suurus XL: kõrgus 48 cm (sobib diivanitele ning vooditele kõrgusega 46-64 cm). Neli trepiastet. Trepiaste: kõrgus 12 cm, pikkus 15 cm, laius 36 cm. Trepi põhja laius 60 cm.

Puhasta
Tootekood: 36125 Kategooriad: ,